NaSMail link to English site

Apie NaSMail

NaSMail yra www pašto interfeisas. Jis pasižymi moduline struktūra, gerais lokalizavimo įrankiais ir lengva konfigūracija.

NaSMail yra sukurtas SquirrelMail 1.4.x pagrindu. Nuo SquirrelMail programa skiriasi tuo, kad visi vertimai naudoja utf-8 koduotę, pašalinti XTRA_CODE kodai bei integruoti dalies SquirrelMail priedų pataisymai. IMAP ir SMTP bibliotekos palaiko funkcijas, kurias galite rasti tik SquirrelMail 1.5 paketuose. Dalis pakeitimų yra pritaikyta tik NaSMail.

NaSMail gali naudoti SquirrelMail skirtus priedus, tačiau daugeliu atvejų gali tekti atlikti pataisymus prieduose, kad pilnai išnaudoti NaSMail funkcijas arba priderinti priedą prie NaSMail sisteminių bibliotekų pakeitimų.

SquirrelMail programuotojai nekontroliuoja NaSMail vystymosi. Jeigu Jūs naudojate NaSMail ir norite pranešti apie klaidas, naudokite ne SquirrelMail, o NaSMail klaidų sekimo sistemą.

Smulkūs pataisymai

Šios pataisos yra parašytos konkrečiai NaSMail versijai. Pataisos turėtų būti įtrauktos į naujesnes nei nurodyta versijas. Aš neduodu jokių garantijų, jei pataisos bandomos pritaikyti senesnėms nei nurodyta versijoms.